Nezávazná poptávka


  (+420) 608 917 907
  produkce@ocgproduction.cz


  Televizní a reklamní spoty

  Sílu reklamy dnes lze ukázat nejen v televizi, ale i na internetu. Nebojte se kvalitní reklamy v onlinu, protože s dobrou reklamou a marketingem dosáhnete stejného počtu zhlédnutí jako v televizi.

  Náš tvůrčí tým se skládá z profesionálů v oboru a každý z nich je expert na svůj žánr. Díky tomu Vám vytvoříme nápaditý ale i vtipný či emočně založený scénář, vybereme a zajistíme lokace, rekvizity, herce. Naplánujeme natáčení a na palce se o Vás postaráme, uvaříme Vám šálek dobrého kafe a budete v průběhu sledovat každý krok živě na obrazovce v režii. Na place to ale nekončí, po skončení natáčení se pouštíme do maratonu zpracování reklamy. Stříháme, barvíme, skládáme vlastní hudbu, aby výsledek byl ten nejlepší a záviděla Vám ho i konkurence.

  Mezi naše řežiséry patří Marek Hořava, který má zkušenosti například z popůlárních televizních spotů Kaufland. V roce 2012 jsme natáčeli už i první celovečerní film The Anomalous.

  A jak vznikají takové reklamní spoty? Mrkněte pod pokličku přímo na plac, kde se natáčela reklama pro Hanák nábytek. 4 lokace, 2 natáčecí dny.